Neringos Seminarai

Tai profesionalios pardavimo žinios ir įgūdžiai, kurias sukaupiau daugelį metų  bendradarbiaudama su tarptautinėmis kompanijomis Lietuvoje ir užsienio šalyse. Tai mano konkreti pagalba vadovams, atsižvelgiant į jų konkrečią industriją, parduodamą prekę ar paslaugą.


Nuo 2002 m. Neringa padeda  optimizuoti verslo valdymą tarptautinėse bei vietinėse kompanijose, kurti eksporto kanalus Rytų ir Vakarų rinkose. Ji yra pripažinta  Solution Selling”  ekspertė, sertifikuota pardavimo proceso konsultantė. Neringa yra autorizuota „Sales Performance International” (įmonė 2011 m. patekusi į geriausių konsultacinių įmonių dešimtuką pasaulyje) partnerė, dirbanti su  Gamybinėmis, Prekybos, Inžinerinėmis, IT, Telekomunikacijų, Draudimo, Lizingo bei Logistikos kompanijomis Europos bei Azijos valstybėse.


Ekspertinės sritys

Prekių ir paslaugų pardavimo procesai, eksporto strategija, eksporto kanalo sukūrimas bei valdymas, pardavimo padalinio struktūra, pardavimus skatinanti  išorinė komunikacija, CRM diegimas. Verslo koučingas. Konsultuoja ir mokymus veda lietuvių, anglų , rusų bei lenkų  kalbomis.


Pardavėjo darbas panašiai ,,sunkus“ daugelyje šalių ir įvairaus dydžio įmonėse

  • Ne visada aišku – kaip kalbėti su klientu, kad jis pasakytų, ko jam reikia.

  • Pardavėjai nėra tikri, kiek pasakoti apie produktą, ar sakyti kainą pirmo susitikimo metu?

  • Ir galiausiai - kaip save pateikti?

 Pardavimų vadovas, kur jis bedirbtų, susiduria su panašiomis problemomis:

  • Ar reikia planuoti komandos veiklas pardavimo metu?

  • Ar reikia CMR’o, kad būtų galima valdyti pardavimus?

  • Kaip rasti partnerius užsienio rinkose?

  • Kaip išdėlioti prekes lentynose, kad jos būtų greičiau parduotos?


Tel. nr. arba el. paštas

Jūsų komentaras:

Apsaugos kodas *