Solution Selling“® Metodikos tikslas

Padėti pardavėjams identifikuoti galimo pirkėjo verslo problemą ir paskatinti jį patį padaryti išvadas, kaip jis gali šią problemą išspręsti, naudodamasis pardavėjo siūlomomis galimybėmis. Ši metodika remiasi principu, kad pardavimai yra konsultacinis procesas, kurio metu  plėtojamas supratimas ir sutarimas tarp pardavėjo ir kliento.

  • Pardavėjas daugiau klausinėja kliento;  

  • Pristatinėja savo parduodamus produktus ir paslaugas, pateikdamas naudas ir galimybes klientui;

  • Tuo pačiu metu sukurdamas teigiamą emociją, kuri yra palanki galimam  susitarimui.

Ši metodika moko pardavėjus būti reaguojančiais konsultantais, kurie nuoširdžiai nori padėti savo klientams.

„Solution Selling“ principai  suteikia pagrindą ne tik pardavimų ir pardavimų vadybos integracijai, bet ir rinkodarai bei eksportui. Ji remiasi ir yra matuojama konkrečiais pardavimo efektyvumo kriterijais: pardavimo ciklo trumpinimu, vienkartinės pardavimo apimties didinimu, pardavimo sėkmės rodiklio didinimu bei sandorių kiekio didinimu. Tai yra sudėtinė „Piltuvėlio valdymo“ (Pipe line management) metodikos dalis.


Sales Performance International

Autorinės teisės Solution Selling metodikos priklauso JAV registruotai įmonei Sales Performance International (nuo 1988-ų) 

Įmonė konsultavo ir apmokė daugiau kaip 1,500,000  specialistų pardavimo bei valdymo srityje daugiau kaip  55 šalyse , konsultantai dirba 15 kalbomis. Neringa Romanovskaja yra sertifikuota Solution Selling konsultantė.


Tel. nr. arba el. paštas

Jūsų komentaras:

Apsaugos kodas *